Zegarki damskie ZOYA

“Filozofia zamknięta w talizmanie”

ZOYA - to filozofia zamknięta w talizmanie, czyli przedmiocie któremu przypisuje się działanie magiczne; przynoszącemu posiadaczowi szczęście i ochronę przed nieszczęściem. ZOYA przypomina o wartościach jakie nosi w sobie każda kobieta. Wyznacza kierunek życia w oparciu o atuty osobowości.

Znaczenie

Pomimo licznych przeciwności losu, każda z nas próbuje rozegrać życie najlepiej jak potrafi. Musimy być aktywne aby sprostać wymaganiom, które stawia przed nami codzienność. Musimy znaleźć w sobie olbrzymie pokłady sił, aby walczyć o dobro bliskich, czasem zapominając o swoim. Musimy zachować ludzką twarz emanując ciepłem, zrozumieniem oraz sympatią dla osób, które nas otaczają. Jednocześnie chcemy cieszyć się z życia i tego, co nas w nim spotyka, nie wiedząc co jeszcze przyniesie nam los. W końcu, nie możemy zapominać o tym, że życie jest podróżą, w której każdą minutę trzeba wykorzystać jak najlepiej.

symbolizuje
podróż i czas
 
skrót od imienia ZOE, z greki znaczącego
życie
 
skrót od symbolu YANG
- reprezentowany przez biel oznacza:
siłę, aktywność, jasność, radość, ciepło i słońce
 

 

Połączenie symboli oddalonych od siebie kultur i mistycyzmu pozwoliło nam stworzyć filozofię idealną dla nas, kobiet zamierzających przejść przez życie zdecydowanym krokiem i chcących czerpać z niego radość. Filozofię tę nazwałyśmy ZOYA - jest to połączenie greckiego imienia Zoe, które symbolizuje życie oraz chińskiego Yang, który symbolizować ma siłę, aktywność, radość oraz ciepło. Wszystkie te znaczenia zamknęłyśmy w czarnym liściu, przez wielu nazywanych pikiem. Ten charakterystyczny znak jest symbolem czasu i naszej podróży przez życie, w której musimy wyciągać kolejne atuty naszej osobowości, niczym karty z talii. ZOYA ma przypominać, za każdym razem kiedy spojrzysz na nadgarstek, jak silną kobietą jesteś oraz to, że tylko Ty rozgrywasz swoje życie, decydując z której karty i kiedy skorzystasz. ZOYA dodaje pewności siebie, dodaje nam siły w trudnych chwilach i pozwala zatrzymać w pamięci te radosne na dłużej. ZOYA to filozofia silnej kobiety, stworzona przez kobiety, dla kobiet.

 

ZOYA to TY!

ZOYA jest w Tobie

ZOYA jest talizmanem mającym za zadanie przypominać nam, aby przejść przez życie na własnych warunkach. Patrząc na nią uświadamiasz sobie jak wieloma kartami możesz rozegrać sytuację w domu, pracy, tu i teraz. ZOYA jest wszędzie tam, gdzie sięga kobieca siła, determinacja oraz wewnętrzne piękno. Projektuje ją każda z nas i to nasze podejście do życia, zaangażowanie decyduje o tym, jak zostanie ukształtowana. Dlatego właśnie ZOYA nie ma materialnego domu, o jej charakterze nie decyduje jedna osoba. Projektowana jest przez kobiety na całym świecie, które podobnie jak TY zmagają się z codziennością, często potrzebując wsparcia, które trudno znaleźć, czasem nawet w najbliższym otoczeniu. W proces projektowania wkładają całe swoje serce, dzieląc się swoimi pozytywnymi emocjami starając się zamknąć je w subtelnych talizmanach. Dom ZOYA jest wszędzie tam gdzie znajdzie się talizman, a zagości on tylko na nadgarstku kobiety, która zna swoją prawdziwą wartość.

Barwy osobowości

W filozofii ZOYA każdy kolor znajduje swoje przełożenie na atuty naszej osobowości, wybierz ten, który najlepiej określa Twoją.

Baw się kolorami, dobierając odpowiedni talizman do sytuacji. Pamiętaj, że to Ty rozdajesz karty!

ŻÓŁTE, RÓŻOWE ZŁOTO

idealny dla kobiety pragnącej wyznaczać sobie cele i dążącej do ich zrealizowania

KUP żółte złoto

KUP różowy

SREBRNY, SZARY

oznacza kobietę waleczną, honorową, pragnącą nieść pomoc

KUP srebrny

KUP szary

GRANATOWY

oznacza kobietę pewną siebie, nastawioną na sukces, jednocześnie lojalną wobec swojego otoczenia

KUP granatowy

 

ZIELONY

dla kobiety, która pragnie harmonii w życiu, kobiety przepełnionej nadzieją, ceniącej sobie wolność

KUP zielony

 

BRĄZOWY, FIOLETOWY

symbolizuje kobietę pełną wigoru i siły, posiadającą niesamowitą energię i pokłady miłości

KUP brązowy

KUP fioletowy

CZARNY

przypisany do kobiet rzetelnych posiadających silną wolę oraz samodyscyplinę

KUP czarny

 

 

Czy ZOYA jest dla mnie?

Jesteś silną kobietą, która chce walczyć o dobro swoje i bliskich?

Zdeterminowaną do działania?

Chcesz rozdawać karty w swoim życiu, a nie być tylko jego częścią?

Chcesz czerpać radość z tego w jaki sposób je przeżywasz?

Odpowiedź jest prosta: „Oczywiście!”. Każda z nas tego chce!

Talizman, który znajdzie się na Twoim nadgarstku, za każdym razem kiedy na niego spojrzysz, będzie przypominał o codziennych priorytetach i celach, które przed sobą postawiłaś oraz o sile jaką masz w sobie.

Jak zadbamy o Twój talizman?

 

Pomimo serca jakie włożyłyśmy w zaprojektowanie i zamknięcie filozofii ZOYA w Twoim talizmanie, musimy pamiętać, że jest to przedmiot materialny, który jest narażony na wiele otaczających go niebezpieczeństw.

Jeżeli zostanie dotknięty przez jedno z nich pomożemy najlepiej jak potrafimy. Wystarczy abyś zgłosiła się do jednego z naszych partnerów, u którego nabyłaś talizman.

Do każdej sprawy podejdziemy z należytą powagą i odpowiedzialnością. Postaramy się, aby talizman jak najszybciej powrócił na Twój nadgarstek, ponieważ pamiętamy, że domem dla filozofii ZOYA jesteś TY.

A time to be!