Blog

03 / 18 / 2020

#zostańwdomu

Drodzy klienci !

Z uwagi na nową i niespodziewaną dla każdego sytuację czujemy się w obowiązku poinformować przede wszystkim Was o kwestiach związanych z funkcjonowaniem Briju w tym niełatwym dla nas wszystkich okresie. 

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by tak jak i Wy odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości i wspólnie przejść przez ten czas z nadzieją, że wszystko jak najszybciej wróci do normy.

Mamy też nadzieję, że pozostajecie bezpieczni w swoich domach. Dbajcie o siebie – my postaramy się jak najlepiej spędzić ten czas z Wami. Będziemy towarzyszyć Wam co prawda przede wszystkim wirtualnie, wykorzystamy jednak ten moment na to, by lepiej się poznać i zerknąć też na Wasz i nasz świat z nieco innej perspektywy.

Na początku chcemy przekazać Wam kilka informacji organizacyjnych, aby odpowiedzieć na pojawiające się z Waszej strony pytania i wątpliwości.

Wszystkie nasze salony stacjonarne do odwołania pozostają zamknięte, jednak nieustannie jesteśmy dla Was dostępni on-line – zarówno w naszym sklepie internetowym (www.briju.pl), jak i na fanpage’ach na Facebooku (https://www.facebook.com/BrijuWiecejBlasku/) i Instagramie (@briju_official). Jeśli chcecie dowiedzieć się co dzieje się z Waszym zamówieniem skontaktujcie się mailowo z naszymi Konsultantami, którzy pod adresem bok@briju.pl postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze wiadomości. Zachęcamy Was do pozostania w domach, dlatego sami również stosujemy się do tego zalecenia. Z uwagi na ograniczenie naszych aktywności duża część naszej Załogi pracuje zdalnie, dlatego utrudniona może też być możliwość kontaktu telefonicznego.

Na briju.pl na bieżąco będziemy też realizować Wasze zamówienia, które przygotowywane będą dla Was z ogromną starannością i zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa - zarówno dla Was - naszych Klientów, jak i dla naszych Pracowników są one teraz najwyższym priorytetem.

Wiemy też, że realizacja części z Waszych wcześniejszych zamówień może ulec opóźnieniu – w tym temacie wysłaliśmy więc do Was osobnego maila, w którym przedstawiamy Wam możliwe działania i rozwiązania. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie! 

Życzymy Wam dużo zdrowia, chwili odpoczynku, złapania często potrzebnego dystansu i dużej dawki optymizmu!

Zróbmy coś dla siebie.

Troszczmy się o siebie i swoich bliskich.

I miejmy nadzieję – „To właśnie nadzieja jest naszym jedynym sprzymierzeńcem w walce z plagami tego świata” /Jodi Picoult/ 

Bo „Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś.”

/Joanna Sałyga/

#zostańwdomu i zostań z nami!

 

Z wyrazami wszelkiej serdeczności,

Zespół Briju

 

 

Podziel się: