Blog

08 / 01 / 2018

Zegarki DiMont

 

 

Oferta firmy Briju wzbogaciła się o markę DiMont 

 

„DiMont for quality, DiMont for beauty, DiMont for passion” 

 

                 Zegarek to nie tylko tarcza ze wskazówkami- to czas, który opowiada historię, zatrzymuje szczęśliwe chwile, pozwala zaplanować małe i wielkie wydarzenia. Wskazówki, które wyznaczają najważniejsze momenty, odliczają sekundy do najbardziej wyczekiwanych spotkań, porządkują każdą godzinę dnia.

                DiMont powstał z potrzeb jego twórców, a jednocześnie odbiorców. Potrzeb jakości, piękna i pasji. To zegarki odpowiadające na najbardziej wymagające gusta, ale spełniające też te najprostsze życzenia. Stworzone tak, by każdy mógł znaleźć w nich coś dla siebie.

                   Zegarki DiMont mają cieszyć wzrok, przypominając o najradośniejszych stronach życia, wskazywać najdokładniejszy czas, by nigdy nie pozwolić Ci spóźnić się na ważne wydarzenia. Idąc z duchem czasu, w ślad za nieustannie zmieniającymi się trendami dbają jednocześnie o to, co w zegarkach jest najważniejsze.

 

Krótka charakterystyka kolekcji:

Wszystkie zegarki są wykonane ze stali szlachetnej 316L

Wszystkie zegarki są zegarkami kwarcowymi

Zegarki posiadają szkło mineralne lub szafirowe

Paski są wykonane ze skóry naturalnej

Zegarki posiadają wodoszczelność 5 i 10 ATM

Marka DiMont posiada obecnie 16 modeli zegarków (9 damskich i 7 męskich) z czego każdy model ma od 5 do 12 wersji kolorystycznych co daje łącznie 136 różnych referencji.

 

https://www.dimontwatches.com/

 

 

Podziel się: