Blog

05 / 08 / 2019

Wiosenne i letnie inspiracje biżuteryjne

Wiosna to czas wyjątkowych metamorfoz i tworzenia nowych modowych zestawień na cieplejsze dni. Wśród różnorodnych elementów wiosennych na szczególną uwagę zasługuje wybór odpowiedniej biżuterii. W ofercie Briju znaleźć możemy wiele propozycji na coraz cieplejsze wiosenne oraz letnie dni, które doskonale komponują się z lżejszymi kreacjami.

Zarówno w sklepie internetowym Briju, jak i w salonach stacjonarnych możemy znaleźć szereg doskonałych propozycji, dopasowanych do wiosennych zestawień. Jedną z nich są kolczyki oraz pierścionki z kamieniem Kocie Oko, który inspirowany jest naturalnym kamieniem Cat’s Eye, będącym nieprzezroczystą odmianą kwarcu. Charakteryzuje go optyczny efekt kociego oka, polegający na pasowej migotliwości lub jasnej smudze, przypominającej źrenicę kociego oka. Stwarzają także efekt pięknych refleksów kołyszącego się światła. Dużym atutem tej kolecji są pierścionki w rozmiarze uniwersalnym.  Mężczyzna zakupując pierścionek na prezent dla ukochanej zawsze ma pewność, że będzie we właściwym rozmiarze. 

Wspomniany kamień w połączeniu z wyjątkowym połyskiem pozłacanego i różowego srebra tworzy niezwykle inspirującą kompozycję – w szczególności, gdy dodamy do niego blask precyzyjnie umieszczonych na brzegach cyrkonii. W ofercie briju  znajdziemy pierścionki srebrne, z różowego srebra, oraz pozłacane. 

Szczególnie, gdy dni stają się coraz dłuższe, a słońce oświetla je coraz mocniej warto wykorzystać jego potencjał do rozświetlenia wiosennych i letnich kreacji wyjątkowymi kolekcjami biżuterii Briju.

Podziel się: