Program Lojalnościowy Briju

Pobierz aplikację mobilną naszego NOWEGO Programu Lojalnościowego!

KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz jak korzystać z rabatów i kuponów programu przy zakupach na Briju.pl

Przeczytaj Regulamin Programu Lojalnościowego Briju

 

Zbieraj punkty już od pierwszej transakcji i ciesz się korzyściami, jakich jeszcze nie było!

Dzięki aplikacji programu lojalnościowego Briju zyskujesz:

  • Cztery stałe progi rabatowe - 6%, 9%, 12% i 15%, które osiągasz dzięki zdobywaniu kolejnych punktów. Punkty możesz otrzymać za zakupy (1 PLN = 1 pkt), ale też przez wiele innych działań dodatkowych (np. wypełnienie ankiety) oraz dedykowane akcje specjalne!
  • Wygodę - dzięki nowoczesnej, wygodnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, dostępnej na systemy Android i iOS. Aplikacja pozwala na dostęp do najświeższych informacji o promocjach i produktach, daje możliwość wypełniania ankiet, za które przyznawane są dodatkowe korzyści, pozwala na bieżącą weryfikację salda punktów i informacji o przysługującym stałym rabacie, daje wgląd do historii transakcji, posiadanych kuponów okolicznościowych oraz aktualnej mapy salonów.
  • Kupony dające atrakcyjne zniżki (procentowe i kwotowe) na różne rodzaje asortymentu. Oferty dedykowane i dostosowane do Twoich upodobań i gustu, w których zawsze znajdziesz coś najlepszego dla siebie!
  • Bieżącą aktualizację programu, nowych profitów i dedykowanych ofert. Dzięki temu przez cały czas będą czekały na Ciebie specjalne okazje, które zawsze będziesz miał pod ręką!
  • Szybki dostęp do Twojej historii zakupów
  • Moduł ankietowy. Twoje zdanie i opinia są dla nas niezwykle ważne, ponieważ nieustannie chcemy wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Twoje sugestie pozwolą nam coraz bardziej udoskonalać naszą ofertę, a w ramach podziękowania za czas poświęcony na ich przekazanie otrzymasz od nas specjalne kody, kupony lub punkty, które pozwolą Ci czerpać z naszych produktów i usług jeszcze więcej radości i satysfakcji!
Dołącz do programu i odnajdź w sobie jeszcze więcej blasku każdego dnia!

Pobierz aplikację mobilną naszego NOWEGO Programu Lojalnościowego!

KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz jak korzystać z rabatów i kuponów programu przy zakupach na Briju.pl

Przeczytaj Regulamin Programu Lojalnościowego Briju