Program Lojalnościowy Briju

Pobierz aplikację mobilną naszego NOWEGO Programu Lojalnościowego!

KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz jak korzystać z rabatów i kuponów programu przy zakupach na Briju.pl

Przeczytaj Regulamin Programu Lojalnościowego Briju

 

Zbieraj punkty już od pierwszej transakcji i ciesz się korzyściami, jakich jeszcze nie było!

Dzięki aplikacji programu lojalnościowego Briju zyskujesz:

  • Cztery stałe progi rabatowe - 6%, 9%, 12% i 15%, które osiągasz dzięki zdobywaniu kolejnych punktów. Punkty możesz otrzymać za zakupy (1 PLN = 1 pkt), ale też przez wiele innych działań dodatkowych (np. wypełnienie ankiety) oraz dedykowane akcje specjalne!
  • Wygodę - dzięki nowoczesnej, wygodnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, dostępnej na systemy Android i iOS. Aplikacja pozwala na dostęp do najświeższych informacji o promocjach i produktach, daje możliwość wypełniania ankiet, za które przyznawane są dodatkowe korzyści, pozwala na bieżącą weryfikację salda punktów i informacji o przysługującym stałym rabacie, daje wgląd do historii transakcji, posiadanych kuponów okolicznościowych oraz aktualnej mapy salonów.
  • Bieżącą aktualizację programu, nowych profitów i dedykowanych ofert. Dzięki temu przez cały czas będą czekały na Ciebie specjalne okazje, które zawsze będziesz miał pod ręką!
  • Szybki dostęp do Twojej historii zakupów
  • Moduł ankietowy. Twoje zdanie i opinia są dla nas niezwykle ważne, ponieważ nieustannie chcemy wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Twoje sugestie pozwolą nam coraz bardziej udoskonalać naszą ofertę, a w ramach podziękowania za czas poświęcony na ich przekazanie otrzymasz od nas specjalne kody, kupony lub punkty, które pozwolą Ci czerpać z naszych produktów i usług jeszcze więcej radości i satysfakcji!
  • Kupony dające atrakcyjne zniżki (procentowe i kwotowe) na różne rodzaje asortymentu. Oferty dedykowane i dostosowane do Twoich upodobań i gustu, w których zawsze znajdziesz coś najlepszego dla siebie!

1. Otrzymaj rabat 100 zł na całe zakupy!
Aby otrzymać kupon na 100 zł zrób zakupy do kwoty 399 zł. Bon obniży łączne ceny regularne na paragonie o 100 zł przy zakupie za minimum 400 zł.

2. Zgarnij 200 zł na całe zakupy!
Aby otrzymać kupon na 200 zł zrób zakupy za minimum 400 zł. Bon obniży łączne ceny regularne na paragonie o 200 zł przy zakupie za minimum 800 zł.


Wszystkie kupony ważne są przez 30 dni od momentu przyznania, obniżają kwotowo cenę na cały paragon o określoną kwotę i nie łączą się z żadną inną promocją. Kupony nie obniżają ceny zegarków i Nomination - działają wyłącznie na biżuterię marki Briju.

Co zrobić, aby skorzystać z kuponu?

Aby skorzystać z kuponu wystarczy, że przed transakcją aktywujesz kupon w aplikacji, a następnie przy kasie okażesz kartę w aplikacji do zeskanowania. 

 

Dołącz do programu i odnajdź w sobie jeszcze więcej blasku każdego dnia!

Pobierz aplikację mobilną naszego NOWEGO Programu Lojalnościowego!

KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz jak korzystać z rabatów i kuponów programu przy zakupach na Briju.pl

Przeczytaj Regulamin Programu Lojalnościowego Briju