Prezenty na Dzień Matki

Co dla Was mamy? BLASK MIŁOŚCI MAMY!

Kup prezent na Dzień Mamy

Bo nie ma szlachetniejszej i piękniejszej miłości niż miłość matczyna. Ten niezwykły blask chcemy oddać w wyjątkowych wzorach biżuterii, które wyselekcjonowaliśmy specjalnie z myślą o Dniu Mamy.

Dedykowana bransoletka, subtelna zawieszka, a może samodzielna, personalizowana kompozycja z ogniwek w kolekcji Beads by Briju? Możliwości jest wiele – Mama jedna jedyna – warto podkreślić jej niepowtarzalny charakter blaskiem najpiękniejszej biżuterii.

„Matka byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby je dać swoim dzieciom.” /Madeleine Delbrer/ - w zamian my staramy się znaleźć sposób, by dać jej chwilę najpiękniejszej radości!

Mamy też dla Was specjalną ofertę! W dniach 11-26.05.2020 dla wszystkich uczestników naszego Programu Lojalnościowego Briju Więcej Blasku przygotowaliśmy wyjątkowy rabat -25% na biżuterię i -15% na zegarki!* Promocja obowiązuje we wszystkich salonach jubilerskich Briju oraz w sklepie internetowym.

 

 

*Rabat -25% na biżuterię i -15% na zegarki obowiązuje dla uczestników programu lojalnościowego Briju Więcej Blasku. Dla pozostałych Klientów rabat na biżuterię wynosi -15%, rabat na zegarki -10%. Promocja nie dotyczy kolekcji Nomination. Promocje nie łączą się ze sobą. Oferta obowiązuje w dniach 11-26.05.2020 r. Szczegóły oraz regulamin są dostępne w salonach i na Briju.pl

 

 

Sprawdź nasze prezentowe propozycje na Dzień Matki:

 

A w naszej aplikacji mobilnej mamy też dla Was specjalny kupon promocyjny. Aplikację można pobrać tutaj.

Kup prezent na Dzień Mamy