Prezent na Dzień Matki? Biżuteria Nomination!

ZNAJDŹ GUSTOWNY PREZENT NA DZIEŃ MATKI RAZEM Z MARKĄ NOMINATION!

Kup mamie biżuterię Nomination

Teraz przy zakupie biżuterii Nomination za minimum 259 zł otrzymasz rabat w wysokości 45 zł. Promocja trwa w dniach 8-26 maja 2020 r. we wszystkich salonach jubilerskich Briju oraz w naszym sklepie internetowym.

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, to najwyższa pora, żeby pomyśleć o prezencie. Biżuteria to bardzo elegancki prezent, z rodzaju luksusowych drobiazgów, których nie kupuje się na co dzień – ucieszy każdą mamę, która docenia moc dodatków.

 

 

Kolekcja zegarków, bransoletek i ogniw włoskiej marki Nomination Italy. Personalizowane bransoletki i zegarki tej marki kobiety komponują same, opisując historię życia. Biżuteria marki Nomination to tysiące stylizacji. Wielość komponentów gwarantuje nieskończone możliwości… Zobacz całą kolekcję biżuterii Nomination

 

 

Sprawdź nasze prezentowe propozycje na Dzień Matki:

 

 

Komponowane bransoletki Nomination Composable mogą być całkowicie spersonalizowane i pozwalają tworzyć niepowtarzalną i oryginalną biżuterię, która opowiada Twoją własną historię. Do bransoletki ze stali nierdzewnej możesz łatwo dodawać nowe linki (ogniwa), ozdobione literami i symbolami czy też kamieniami i metalami szlachetnymi.

Biżuterię Nomination można nosić na każdą okazję: jest elegancka i wyrafinowana, a jednocześnie może być świetną zabawą. Więcej: bransoletki z kolekcji Composable z personalizowanymi linkami stanowią rzeczywisty środek komunikacji i pozwalają wyrazić swoje uczucia komu chcesz.