Salony jubilerskie Briju Poznań. Biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Salony jubilerskie Briju od wtorku 4 maja są otwarte i funkcjonują zgodnie z wszelkimi wytycznymi zdrowotnymi

Nasze salony jubilerskie od wtorku 4 maja są otwarte, przy zachowaniu najwyższych norm, związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pracownicy pracują w maseczkach oraz poddają się regularnie mierzeniu temperatury ciała, a powierzchnia salonów jest codziennie dokładnie dezynfekowana. Pilnujemy także norm ilości Klientów, przebywających jednocześnie w salonie oraz zachowania odstępów pomiędzy nimi. Zapraszamy na zakupy biżuterii i zegarków do salonów Briju.

ZAPRASZAMY DO SALONÓW JUBILERSKICH W POZNANIU

Odwiedź nasze salony w Poznaniu lub zamów online i odbierz bezpłatnie zakupy w wybranym salonie. Jubilerzy Briju w Poznaniu to bogata oferta złotej i srebrnej biżuterii, w tym obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Poznańskie salony Briju to także miła, przyjazna obsługa, która chętnie doradzi i pomoże w wyborze biżuterii na każdą okazję, także na prezent.

OBRĄCZKI, PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE W POZNANIU? WYBIERZ BRIJU!

Jubiler Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Otwarci na inspiracje tworzymy biżuterię o charakterystycznym dla marki Briju wzornictwie, zadowalając tym samym nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

Odwiedź salony jubilerskie Briju w Poznaniu

Poznań, CH Avenida

sprawdź szczegóły

Salon Briju Poznań, CH Avenida

Poznań, Galeria Malta

sprawdź szczegóły

Salon Briju Poznań, Galeria Malta

Poznań, CH Plaza

sprawdź szczegóły

Salon Briju Poznań, CH Plaza

Zobacz ofertę salonów jubilerskich Briju w Poznaniu:

JUBILERZY BRIJU W POZNANIU TO WIĘCEJ NIŻ BIŻUTERIA. POLECAMY RÓWNIEŻ:

Poznaj świat Briju
Zegarki DiMONT
Zegarki Zoya