Blog

12 / 17 / 2018

Pomysły na świąteczne prezenty dla niego

Wśród świątecznych inspiracji na prezent dla mężczyzny z pewnością nie może zabraknąć biżuterii. Nie jest tajemnicą, iż najistotniejszy element męskiej biżuterii stanowią zegarki. Szeroka oferta czasomierzy dostępnych w sklepie internetowym oraz salonach marki Briju z pewnością trafi do gustu zarówno mężczyzn, którzy oczekują od zegarka najwyższych standardów w zakresie precyzji i niezawodności, jak i tych, którzy cenią sobie także wyjątkowy design – nowoczesny, bądź klasyczny.

Niezwykle interesującą propozycją dla panów będzie szeroka gama zegarków marki DiMont, które poza najwyższej jakości wykonaniem charakteryzują się także nowoczesnym wzornictwem, zawsze jednak nawiązującym do kanonów klasycznej elegancji.

Istotnym parametrem, na jaki warto zwrócić uwagę  jest wodoszczelność zegarka. Warto podkreślić, iż marka DiMont oferuje modele o wodoszczelności do 10 ATM, co pozwala na swobodne pływanie (a nawet nurkowanie). Jest to szczególnie istotne dla panów prowadzących bardzo aktywny styl życia. Dla każdego posiadacza zegarka istotny jest też rodzaj szkła użyty do jego produkcji. Determinuje on jego wytrzymałość na zarysowania. Odpowiednim rozwiązaniem w tym zakresie jest szkło mineralne, którego odporność pozwala na dużą swobodę użytkowania, jednak w ofercie wspomnianej marki znajduje się wiele modeli, w których zastosowano wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia szkło szafirowe.

W ofercie Briju znajdują się również zegarki innych, znanych i cenionych na świecie marek. Warto podkreślić, iż najistotniejszą kwestią w wyborze zegarka powinno być jego zastosowanie. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia najlepszym wyborem będzie model sportowy, natomiast dla miłośników klasycznej elegancji najbardziej odpowiedni może okazać się zegarek cechujący się tradycyjną stylistyką. W sytuacji, gdy nie możemy zdecydować się na konkretny styl zegarka dla mężczyzny, dobrym rozwiązaniem będzie model casualowy, który z pewnością doskonale sprawdzi się w większości okazji. Dla zwolenników uniwersalnych stylizacji optymalnym wyborem będzie również zegarek na skórzanym pasku.

Wśród ciekawych propozycji dla panów, w ofercie Briju, wyróżnić można srebrne spinki do mankietów z diamentami. Wykonane z najwyższej jakości połączenia srebra i stali szlachetnej z dodatkiem diamentów z pewnością doskonale podkreślą wyjątkową elegancję męskiej stylizacji. Wśród spinek oferowanych przez Briju znajduje się wiele modeli przyciągających uwagę nie tylko eleganckim, lecz również oryginalnym designem. W tym aspekcie na uwagę zasługują wykonane ze srebra oraz stali szlachetnej spinki z kolorowymi motywami, które są doskonałą propozycją na nadanie ubiorowi szczególnego charakteru.

Podziel się: