Blog

06 / 10 / 2019

Pomysł na prezent dla Taty

W maju świętowaliśmy Dzień Mamy, nie możemy zapomnieć jednak, że tuż przed wakacjami obchodzić będziemy Dzień Ojca. 

Ojciec jest wyjątkową osobą w życiu każdego człowieka- to on w dużej mierze odpowiada ze wszystkie beztroskie i szalone chwile. Każdy, nawet dorosły i poważny człowiek wspominając dzieciństwo pomyśli z uśmiechem o Ojcu. Dlatego, w ten wyjatkowy dzień w roku, warto pomysleć o nieprzypadkowym prezencie na Dzień Ojca. 

W przypadku mężczyzn, nie mamy tak szerokich możliwości zakupu bizuterii, jak dla kobiet.  Przed okresem letnim, napewno trafionym prezentem będzie męska bransoletka. Mamy tu kilka możliwości: skóra, stal szlachetna, srebro. Kolejną opcją jest naszyjnik, może to być męska zawieszka z elementem związanym z zainteresowaniami: kotwica, klucz, mikrofon, ciężarek itp. Gdy zalezy nam na unikalności zawieszki warto zdecydować sie na nieśmiertelnik z personalizowanym  grawerem.

Tu z pomocą wkracza oferta biżuteri męskiej firmy Briju. Została stworzona osobna zakładka "Dla Niego" dedykowana męskiej biżuterii. Z oferty można spokojnie wyszukać kilka pozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Ojca.

Część ojców jest bardziej tradycjonalistami, biżuteria nie będzie ich wymarzonym prezentem. W takiej sytuacji,  jesteśmy w stanie zaradzić- prezentem, z którego zdecydowanie zadowolony będzie każdy mężczyzna - zegarek. Oferta zegarkowa briju jest tak obszerna, że napewno znajdziemy zegarek idealnie pasujący do naszego ojca. Dodatkowym atutem zegarka, jest możliwość spersonalizowanego graweru- będzie on przypominał obdarowanemu o tym od kogo otrzymał ten prezent. 

Przed dokonaniem zakupu warto podpytać tatę, jakiego rodzaju zegarki są jego faworytami- tak, aby nie  wybierac z oferty kilkuset męskich zegarków. Doprecyzować możemy takie cechy zegarka jak: pasek (bransoleta, skóra), mechanizm (kwarcowy, mechaniczny automat), szkło (szafirowe, mineralne), materiał wykonania, wodoszczelność i funkcje zegarka na jakich zależy naszemu ojcu. 

Podziel się: