Blog

05 / 14 / 2019

Pomysł na prezent dla Mamy

Wśród najbardziej wyjątkowych osób w naszym życiu szczególne miejsce zajmują nasze Mamy. Choć powinniśmy pamiętać o nich każdego dnia, to jednak zupełnie zasłużenie posiadają one swoje święto, które obchodzimy 26 maja.

W tym wyjątkowym dniu pamiętajmy, by wszystkim Mamom wynagrodzić ich miłość, poświęcenie i cały wysiłek, który włożyły w to, abyśmy mieli nie tylko wspaniałe dzieciństwo, ale także troskliwą i najbliższą przyjaciółkę na całe życie.

Doskonałym pomysłem na prezent dla każdej Mamy jest oczywiście biżuteria. Do najbardziej klasycznych propozycji należy niewątpliwie złota zawieszka w kształcie serca zdobionego cyrkoniami z ozdobnym napisem „Mama” wpisanym w jego środek. Dla Mam, wielbicielek klasycznej biżuterii wspaniałym pomysłem będą srebrne kolczyki z bursztynem, oparte na roślinnym motywie. Blask srebra tworzy w nim inspirującą kompozycję z rozmaitością odcieniów bursztynu.

Aby przywołać najpiękniejsze wspomnienia bardzo dobrą propozycją będzie także złote puzderko w formie pięknej zawieszki z brylantem, w której zamknąć można niezapomniane momenty – choćby poprzez dołączenie do upominku niewielkiego zdjęcia. Trudno o bardziej wzruszający prezent, który niewątpliwie przypadnie do gustu każdej Mamie.

Ponadczasowym pomysłem będzie także delikatny i kobiecy zegarek marki DiMont. Szczególnie cenny dla Mam ceniących sobie klasyczna elegancję idealnym wyborem będzie model 1009.15M.LBSS, pasujący zwłaszcza do eleganckich oraz biznesowych kreacji.

Oryginalną propozycją jest natomiast kolekcja Beads by Briju. Na rozmaitych bazach mamy możliwość stworzenia wyjątkowej bransoletki dla każdej Mamy. Komponując ją nie możemy zapomnieć o symbolach z związanych z matczyną miłością, więc idealne będą przede wszystkim ogniwa łączące w sobie motywy serca oraz kwiatów.

Pamiętajmy też by do pięknego prezentu dołączyć szczere, płynące prosto z serca życzenia, aby każda z naszych Mam mogła poczuć się wyjątkowo!

 

Podziel się: