O nas

Briju to młoda marka na polskim rynku jubilerskim. Dynamiczną budowę sieci detalicznej swoich salonów rozpoczęła w 2013 roku i od tej pory nie zwalnia tempa. Do dnia dzisiejszego otwartych zostało już ponad 60 salonów, znajdujących się w najbardziej dogodnych i prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Jako rodzinna firma, istniejąca w branży już od 1920 roku szczególnie cenimy sobie wartość pielęgnowania pozytywnych relacji pomiędzy ludźmi w naszym zespole.

Stawiając na dynamiczny rozwój nie zapominamy o tym, że nasze wspólne dzieło tworzą przede wszystkim ludzie, których kompetencje są nie do przecenienia i powinny rosnąć w siłę wraz całą organizacją.

Uważamy, że naszym zadaniem jest profesjonalne i przyjazne wsparcie pracowników już od pierwszego dnia, pamiętając o tym, jak istotna jest przestrzeń dla indywidualności oraz otwartość na ich pomysły. Umiejętności wszystkich osób, tworzących nasz zespół sprawiają, że rozwijamy się niezwykle dynamicznie, nieustannie powiększając sieć naszych salonów.

Taka postawa owocuje także ponadprzeciętną jakością nie tylko naszej biżuterii, lecz także w zakresie profesjonalnego doradztwa i obsługi klienta, co doceniane jest zarówno przez samych klientów, jak i profesjonalne oraz obiektywne podmioty badawcze. W rankingu „Najlepsze salony jubilerskie 2018”, który powstał we współpracy Polskiego Instytutu Badań Jakości z portalem Onet.pl zajęliśmy I miejsce.

Sukces ten oznacza, że dzięki stosowanej przez nas kulturze organizacyjnej, opartej na wzajemnym szacunku, wsparciu i otwartości zostaliśmy najlepszą siecią salonów jubilerskich w Polsce. Zmotywowani tym osiągnięciem pragniemy dalej tworzyć i powiększać zespół naszych pracowników, w których oprócz znakomitych specjalistów widzimy także wspaniałe osobowości.

Dołącz do nas i stań się częścią historii Briju – zespołu osób tworzących najlepsze salony jubilerskie w Polsce!

Dlaczego Briju

Atrakcyjna praca w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
Możliwość rozwoju zawodowego
Budowanie ścieżki awansu zawodowego
Pakiet szkoleń sprzedażowych i
produktowych
Przyjazna atmosfera w dynamicznym zespole.

Opinie o nas

Joanna
Doradca klienta -Piła
Pracę w salonie Briju podjęłam będąc już po 40 roku życia, nie mając doświadczenia w branży jubilerskiej i z lekką obawą czy podołam takiej pracy. Dziś po 2 latach pracy mogę śmiało powiedzieć, że zdobyłam umiejętności doradztwa i profesjonalnej sprzedaży, aby klient był zadowolony i z przyjemnością powracał na kolejne zakupy. Praca w Briju daje mi satysfakcję,poczucie stabilizacji oraz bezpieczeństwa, a przede wszystkim przyjazną atmosferę w zgranym zespole. Kierownik salonu zawsze służy radą i pomocą. Dodatkowym atutem jest bardzo dobre wynagrodzenie oraz bardzo elastyczny grafik pracy.
Jolanta
Kierownik salonu Jaworzno
Praca w salonie sieci Briju daje mi dużo satysfakcji. Ciągły kontakt z klientem sprawia, że każdy dzień wygląda inaczej. Nie ma nic przyjemniejszego niż zaufanie jakim obdarza nas klient i jego wdzięczność a także poczucie dobrze wykonanej pracy. Jako menager staram się rozwijać kompetencje mojego zespołu a widząc rezultaty, czuję, że dobrze wypełniam moje obowiązki. Dodatkowo jestem na bieżąco w trendach jubilerskich, biorę udział w targach, w szkoleniach, które podnoszą moje kwalifikacje zawodowe. Myślę, że każda kobieta kocha biżuterię, a ja mam możliwość pracy z luksusowym asortymentem jubilerskim. Klienci chętnie wybierają nasze salony, ponieważ obsługujemy w taki sposób, w jaki chciałybyśmy być same potraktowane. W naszym salonie tworzymy zgrany zespół, który może na siebie liczyć i zwyczajnie po ludzku lubimy się. Doceniam elastyczny czas pracy, dzięki któremu mogę poświęcić czas na moje pasje. Umowa o pracę w Briju daje mi również stabilizację finansową a miesięczne premie tylko motywują do efektywniejszej pracy. Aby rozpocząć pracę w Briju nie trzeba posiadać doświadczenia w jubilerstwie a jedynie wystarczy empatia do drugiej osoby, motywacja i uśmiech każdego dnia.
Mateusz
Kierownik salonu Złote Tarasy
Wszystko zaczęło się rok temu, od ogłoszenia w internecie dotyczącego oferty pracy na stanowisku „konsultant ”. Przez to ogłoszenie rozpoczęła się moja przygoda z Briju i trwa do dziś. Pakiet szkoleń, jaki wtedy dostałem, ludzie, którzy byli odpowiedzialni za wdrożenie mnie w nowe obowiązki spowodowały, że poczułem się częścią zgranego zespołu. W pracy zawodowej mam okazje poszerzać swoja wiedzę, doświadczenie i zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe. Moja efektywność, zaangażowanie w pracy są możliwe dzięki spełnieniu w życiu prywatnym . Po roku pracy firma otwiera przede mną nowe propozycje dzięki czemu jestem pewien ,że dobrze wybrałem .