Blog

01 / 08 / 2019

Obrączki – symbol niekończącej się miłości

Upływający czas sprawia, że do najchętniej wybieranych przez młode pary miesięcy, rozpoczynających sezon ślubny zostaje coraz mniej czasu. Dlatego już teraz warto pomyśleć o dokonaniu najważniejszego ślubnego zakupu – obrączek. Jest to szczególnie istotne także z tego względu, że ich wybór zawsze powinien być przemyślany, stanowiąc jedną z pierwszych ważnych i wspólnych decyzji.

Różnorodność oferty obrączek ślubnych Briju sprawia, że doskonale odnajdą się w niej zarówno zwolennicy klasycznej elegancji, jak i osoby preferujące nowoczesny design. Dla wielu narzeczonych najbardziej odpowiednie są rozwiązania pośrednie – w subtelny sposób łączące tradycyjne wzornictwo z zastosowaniem elementów, wywodzących się z najnowszych trendów mody ślubnej.

Jednym z  najważniejszych elementów kreacji wzornictwa obrączek jest zastosowany w nich kolor kruszcu, którym najczęściej jest złoto. Wybór obrączek z żółtego złota (szczególnie w klasycznej stylistyce) jest doskonały dla tradycjonalistów, natomiast dla osób ceniących bardziej nowoczesne wzornictwo Briju wychodzi z propozycją modeli wykonanych z białego złota oraz jego kompozycji ze złotem żółtym, a nawet różowym.

Nie bez znaczenia jest także struktura powierzchni obrączek, jak również wykonany na nich wzór. Bardzo ciekawą stylistykę gwarantuje fuzja matowej oraz błyszczącej powierzchni na obrączkach – szczególnie w połączeniu z różnobarwnym złotem, diamentami lub niebanalnym wzorem.

Wiele z modeli obrączek Briju dostępnych jest w wersjach dla kobiety oraz mężczyzny, które odróżniają od siebie subtelne detale. Dzięki temu każdy z nowożeńców ma szansę poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Jest to szczególnie cenne dla pań, które chciałyby, aby obrączka podkreślała ich kobiecość nie tylko w dniu ślubu, lecz także przez całe życie.

Specjalnie dla wszystkich narzeczonych stworzyliśmy 8 zasad, które z pewnością okażą się pomocne przy wyborze obrączek, a zastosowanie się do nich zaowocuje wspólną radością z pięknego symbolu zawartego małżeństwa.

1. Wybierzcie najbardziej odpowiedni dla siebie kolor:

Obrączki Briju mogą być wykonane z żółtego, białego lub różowego złota w wysokiej próbie 585 (wybrane modele oferowane są również w platynie).

2. Dobierzcie najbardziej dogodny profil:

Briju oferuje obrączki o szerokości 2 mm do 8 mm w trzech profilach do wyboru: półokrągłym, wklęsłym oraz płaskim.

3. Postawcie na wygodę:

Wszystkie obrączki są od wewnątrz wykończone półokrągłą, lśniącą powierzchnią, co ma ogromny wpływ na wygodę i komfort noszenia.

4. Wyeksponujcie jeszcze więcej blasku:

Proponujemy ozdobienie obrączek brylantami w pięciu dostępnych oprawach jubilerskich. Wszystkie brylanty posiadają Certyfikat Jubilerski Briju poświadczony przez eksperta.

5. Przełamcie schematy:

Obrączki Briju mogą być wykończone w dowolny sposób. Oferujemy wykończenie błyszczące, a także różne techniki matowania.

6. Podkreślcie ich wyjątkowość:

Do każdej zamówionej pary obrączek wykonujemy bezpłatne grawerowanie. Sami wybierzcie jego wzór. Ilość i wielkość znaków uzależniona jest od rozmiaru obrączki.

7. Niech wyróżniają się w każdym detalu:

Każda zakupiona u nas para obrączek zapakowana jest w wyjątkowe pudełko Wedding Box™, w którym możecie zatrzymać też swoje ślubne zdjęcia i wspomnienia.

8. Dbajcie o nie tak, jak o Waszą miłość!

Nasz serwis posprzedażowy oferuje bezpłatne czyszczenie i odświeżenie obrączek zakupionych w naszej sieci w ciągu roku od daty ich zakupu.

Podziel się: