Obrączki Briju - dokładnie takie jak WY

 
 

Wyjątkowe tak jak Wy!

Dla nas obrączki to nie tylko dwa okrągłe kawałki metalu.
Dla nas to Wasza historia opowiedziana Waszymi słowami.
Wybierzcie i spersonalizujcie je tak, jak chcecie.
W końcu będą towarzyszyć Wam przez całe życie!

 

 

1. Wybierzcie najbardziej odpowiedni dla siebie kolor
Obrączki Briju mogą być wykonane z żółtego, białego lub różowego złota w wysokiej próbie 585 (wybrane modele oferowane są również w platynie).

 

 

 


 

2. Dobierzcie najbardziej dogodny profil
Briju oferuje obrączki o szerokości 2 mm do 8 mm w trzech profilach do wyboru:

  1. półokrągłym
  2. wklęsłym
  3. płaskim
 

 

 

 

3. Postawcie na wygodę 
Wszystkie obrączki są od wewnątrz wykończone półokrągłą, lśniącą powierzchnią, co ma ogromny wpływ na wygodę i komfort noszenia.

 

 

 

 

4. Wyeksponujcie jeszcze więcej blasku 
Proponujemy ozdobienie obrączek brylantami w pięciu dostępnych oprawach jubilerskich. Wszystkie brylanty posiadają Certyfikat Jubilerski Briju poświadczony przez eksperta.

  1. Okrągły kamień w okrągłej oprawie – wszystkie obrączki
  2. Okrągły kamień w kwadratowej oprawie – wszystkie obrączki
  3. Okrągły kamień w kanałowej oprawie – tylko model OB0076
  4. Okrągły kamień w oprawie „łezka” – brylant 1,3 mm, cyrkonia 1,25 mm, grubość obrączki min. 1,3 mm,
szerokość obrączki min. 5 mm – tylko na obrączkach półokrągłych
  5. Kwadratowy kamień w kwadratowej oprawie – modele OB0067 –OB0069, OB103 – OB110, OB0131– OB0148. Obrączki wielokamieniowe (pow. 2 kamieni) wymagają grubości min. 1,3 mm.

 

 

5. Przełamcie schematy
Obrączki Briju mogą być wykończone w dowolny sposób. Oferujemy wykończenie błyszczące, a także różne techniki matowania:

  0. Połysk
  1. Lodowiec
  2. Szczotka drut
  3. Piasek
  4. Szczotka szkocka

 

 

 

6. Podkreślcie ich wyjątkowość
Do każdej zamówionej pary obrączek wykonujemy bezpłatne grawerowanie. Sami wybierzcie jego wzór. Ilość i wielkość znaków uzależniona jest od rozmiaru obrączki.


 

 

 

7. Niech wyróżniają się w każdym detalu
Każda zakupiona u nas para obrączek zapakowana jest w wyjątkowe pudełko Wedding Box™, w którym możecie zatrzymać też swoje ślubne zdjęcia i wspomnienia.

 

 

 

 

 

8. Dbajcie o nie tak, jak o Waszą miłość!
Nasz serwis posprzedażowy oferuje bezpłatne czyszczenie i odświeżenie obrączek zakupionych w naszej sieci w ciągu roku od daty ich zakupu.

 

 

 

 

SZUKASZ WŁASNEGO STYLU DLA OBRĄCZEK ŚLUBNYCH?

Przy wyborze obrączek w Briju ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Chcesz indywidualnie dopasować styl swoich obrączek ślubnych? Zobacz wszystkie możliwości:

  • Klasyczne, złote obrączki dostępne są także w każdym innym dowolnym rozmiarze, także w rozmiarach z połówkami, np. 11.5, 12.5. Poradnik jak dobrać rozmiar, znajdziesz tutaj. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych salonów jubilerskich w całej Polsce w celu dokonania pomiaru rozmiaru obrączek. Wybór innego rozmiaru obrączki nie zmienia jej ceny!
  • Na życzenie dostępny jest wariant obrączek, ozdobiony 7 kamieniami szlachetnymi (brylanty lub cyrkonie)

W celu doboru indywidualnych parametrów obrączki, prosimy o kontakt z nami lub wizytę w wybranym salonie jubilerskim Briju. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą dobrać obrączki do Waszych indywidualnych potrzeb.

Standardowy czas dostawy obrączek wynosi 30 dni. Przy zakupie w naszym sklepie internetowym, obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wartości zamawianych obrączek. Z racji, tego, iż każde obrączki są przygotowywane na Wasze indywidualne zamówienie, nie dotyczy ich prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu.