Obrączki Briju - dokładnie takie jak WY

Planujecie zakup obrączek, ale nie jesteście pewni czy data Waszego ślubu nie ulegnie zmianie? A może macie je już gotowe, ale zmuszeni byliście przełożyć termin uroczystości?
 
Teraz w Briju, dla wszystkich zakupionych w naszej sieci obrączek, oferujemy Wam jednorazową, darmową korektę graweru związaną ze zmianą daty ślubu. Oferta obowiązuje do odwołania. Szczegóły w salonach jubilerskich Briju lub na naszej infolinii..

Dla nas obrączki to nie tylko dwa okrągłe kawałki metalu. Dla nas to Wasza historia opowiedziana Waszymi słowami. Wybierzcie i spersonalizujcie je tak, jak chcecie. W końcu będą towarzyszyć Wam przez całe życie!

Niech będą wyjątkowe tak jak Wy:

1. Wybierzcie najbardziej odpowiedni dla siebie kolor

Obrączki Briju mogą być wykonane z żółtego, białego lub różowego złota w wysokiej próbie 585. Wybrane modele oferowane są również w żółtym złocie z karbonem. Istnieje możliwość łączenia koloru złota w różnych proporcjach.

Zobaczcie gotowe propozycje:

ŻÓŁTE ZŁOTO

ZOBACZ

BIAŁE ZŁOTO

ZOBACZ

RÓŻOWE ZŁOTO

ZOBACZ

ŻÓŁTE ZŁOTO Z KARBONEM

ZOBACZ

BIAŁE I ŻÓŁTE ZŁOTO

ZOBACZ

BIAŁE I RÓŻOWE ZŁOTO

ZOBACZ

BIAŁE, RÓŻOWE i ŻÓŁTE ZŁOTO

ZOBACZ

2. Dobierzcie najbardziej dogodny profil

Oferujemy obrączki o szerokości 2 mm do 8 mm w czterach profilach do wyboru: półokrągłym, wklęsłym, płaskim oraz trapezowym (fazowanym).

Zobaczcie gotowe propozycje:

PROFIL PÓŁOKRĄGŁY

ZOBACZ

PROFIL WKLĘSŁY

ZOBACZ

PROFIL PŁASKI

ZOBACZ

PROFIL TRAPEZOWY

ZOBACZ

3. Postawcie na wygodę

Obrączki posiadają wewnętrzną soczewkę, czyli mają lekko wypukły kształt od wewnętrznej strony, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia na co dzień.

4. Wyeksponujcie jeszcze więcej blasku

Niektóre modele obrączek są dostępne w wariantach zdobionych kamieniami szlachetnymi (brylanty, szmaragdy, rubiny i szafiry) lub cyrkoniami. Dostępnych jest pięć opraw jubilerskich.

OKRĄGŁA
kamień okrągły

Okrągły kamień w okrągłej oprawie – wszystkie obrączki

KWADRATOWA
kamień okrągły

Okrągły kamień w kwadratowej oprawie – wszystkie obrączki

KANAŁOWA
kamień okrągły

Okrągły kamień w kanałowej oprawie – tylko model OB0076

ŁEZKA
kamień okrągły

Okrągły kamień w oprawie „łezka” – brylant 1,3 mm, cyrkonia 1,25 mm, grubość obrączki min. 1,3 mm, szerokość obrączki min. 5 mm – tylko na obrączkach półokrągłych

KWADRATOWA
kamień kwadratowy

Kwadratowy kamień w kwadratowej oprawie – modele OB0067 –OB0069, OB103 – OB110, OB0131– OB0148. Obrączki wielokamieniowe (pow. 2 kamieni) wymagają grubości min. 1,3 mm

 

5. Przełamcie schematy

Nasze obrączki mogą być wykończone w dowolny sposób. Oferujemy wykończenie błyszczące, a także różne techniki matowania:

POŁYSK

LODOWIEC

SZCZOTKA DRUT

PIASEK

SZCZOTKA SZKOCKA

6. Podkreślcie ich wyjątkowość

Do każdej zamówionej pary obrączek wykonujemy bezpłatne grawerowanie. Sami wybierzcie jego wzór. Ilość i wielkość znaków uzależniona jest od rozmiaru obrączki.

CZCIONKA 1

CZCIONKA 2

CZCIONKA 3

OZDOBNIK 1

OZDOBNIK 2

OZDOBNIK 3

OZDOBNIK 4

OZDOBNIK 5

OZDOBNIK 6

OZDOBNIK 7

OZDOBNIK 8

OZDOBNIK 9

OZDOBNIK 10

OZDOBNIK 11

OZDOBNIK 12

NOWOŚĆ! WYGRAWERUJ ODCISK PALCA LUB PISMO ODRĘCZNE.

Na modelach złotych obrączek zdobionych elementami z czarnego karbonu (kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną ofertę obrączek z karbonem) możliwe jest wykonanie graweru w formie odcisku palca lub tekstu pisanego pismem odręcznym.  

ODCISK PALCA

PISMO ODRĘCZNE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

7. Niech wyróżniają się w każdym detalu

Każda zakupiona u nas para obrączek zapakowana jest w wyjątkowe pudełko Wedding Box™, w którym możecie zatrzymać też swoje ślubne zdjęcia i wspomnienia.

8. Dbajcie o nie tak, jak o Waszą miłość!

Nasz serwis posprzedażowy oferuje bezpłatne czyszczenie i odświeżenie obrączek zakupionych w naszej sieci w ciągu roku od daty ich zakupu.

9. Potwierdzone certyfikatem

Wszystkie brylanty posiadają Certyfikat Jubilerski Briju poświadczony przez eksperta.

SZUKASZ WŁASNEGO STYLU DLA OBRĄCZEK ŚLUBNYCH?

Przy wyborze obrączek w Briju ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Chcesz indywidualnie dopasować styl swoich obrączek ślubnych? Zobacz wszystkie możliwości:

- Złote obrączki dostępne są w każdym rozmiarze, także w rozmiarach z połówkami, np. 11.5, 12.5. Poradnik jak dobrać rozmiar, znajdziesz tutaj. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych salonów jubilerskich w całej Polsce w celu dokonania pomiaru rozmiaru obrączek. Wybór innego rozmiaru obrączki nie zmienia jej ceny!

- Niektóre modele obrączek są dostępne w wariantach zdobionych kamieniami szlachetnymi (brylanty, szmaragdy, rubiny i szafiry) lub cyrkoniami.

W celu doboru indywidualnych parametrów obrączki, prosimy o kontakt z nami lub wizytę w wybranym salonie jubilerskim Briju. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą dobrać obrączki do Waszych indywidualnych potrzeb.