Blog

05 / 29 / 2018

Nowa Kolekcja !

Prosty, a jednak wyjątkowy – zaprojektowany tak, by idealnie łączył się z obrączką tworząc z nią duet doskonały. Znakomicie wyprofilowana korona otaczająca blask szlachetnego brylantu w perfekcyjnie dopasowanej formie – to najlepsza definicja wyjątkowości pierścionka Simple, kolejnego odkrycia w naszej rodzinie pierścionków zaręczynowych.

Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji pierścionek Simple dokładnie dopasowuje się do obrączki ślubnej, dzięki czemu stanowi ona jego idealne uzupełnienie.

Cała kolekcja składa się z pierścionków z brylantami o masie od 0,02ct do 0,40ct. Wszystkie modele pierścionków dostępne są zarówno w białym jak i żółtym złocie. Dopełnieniem kolekcji Simple są też kolczyki z brylantami o masie 2x~0,02ct oraz 2x~0,07ct oraz zawieszki z brylantem o masie ~0,07ct oraz ~0,16ct .

Wszystkie modele z kolekcji Simple wykonane są w naszej pracowni z wysokiej jakości złota próby 585 i brylantów o czystości SI i barwie minimum H.

Kolekcja Simple to propozycja dla miłośniczek klasyki jednak w wyjątkowym wydaniu oraz wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę nawet w doborze biżuterii.

 

Kolekcję Simple już  01.06 możecie zobaczyć we wszystkich naszych salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym www.briju.pl/simple :)

Podziel się: