Blog

03 / 06 / 2019

NANO, NANO GOLD, Ambra i Celebrities – wyjątkowe inspiracje na Dzień Kobiet

Nadchodzący Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby obdarować bliskie nam kobiety tym, co najpiękniejsze. A co bardziej niż biżuteria może podkreślić ich absolutną wyjątkowość? :)

Marzec zwiastuje pierwsze powiewy wiosny, a wiośnie nieodłącznie towarzyszy słońce i kolory! Aby więc podkreślić i zaakcentować kobiecość w tym pozimowym sezonie w swoich poszukiwaniach skupiliśmy uwagę na kolekcjach NANO i NANO Gold. Niepowtarzalne połączenie srebra oraz złota z blaskiem oraz głębią kolorowych kamieni NANO tworzy niezwykle elegancką, spójną i przyciągającą wzrok kompozycję, która zdecydowanie wyróżnia! Komplety biżuterii z tych kolekcji będą wspaniałym dopełnieniem wiosennej zmiany garderoby i na pewno idealnie skomponują się z lżejszymi już sukienkami i koszulami, a nawet w połączeniu z tradycyjnym białym lub czarnym t-shirtem.

Idąc dalej nie zapominamy też o kobietach ceniących biżuterię w jej nieco bardziej tradycyjnym wydaniu. Tutaj nasz wybór pada na bursztynową kolekcję Ambra. Różnorodne połączenia tego coraz bardziej docenianego klejnotu z białym i złotym srebrem z pewnością przypadną do gustu nie tylko najbardziej oddanym wielbicielkom klasycznego wydania bursztynów. W tej kolekcji występują one zarówno w szlifowanym, harmonijnym kształcie, jak i w wydaniu nieoszlifowanym, które intryguje nieregularnymi kształtami.

Ostatni już punkt naszych kobiecych wędrówek kierujemy w stronę Pań, które w swoich stylizacjach stawiają na modę,  nowoczesność i aktualne trendy. Tutaj zatrzymamy się na chwilę przy nie tracącej popularności kolekcji Celebrities. Jej kluczowym atutem jest szeroki wybór wzorów, dostępnych zarówno w wersji złotej, jak i srebrnej. Nie bez znaczenia jest także ich różnorodność. Znane wszystkim, popularne ”celebrytki” to zarówno wzory proste i geometryczne jak i łączące bardziej oryginalne motywy i kształty. W tej kolekcji prosty łańcuszek, bransoletka i kolczyki stają się wygodnym, lekkim i modnym akcentem każdej codziennej stylizacji.

Choć to już koniec naszego błyskawicznego przeglądu kobiecych propozycji to oczywiście nie koniec naszej bogatej oferty! ;) Każdy, nawet najmniejszy, błyszczący drobiazg w biżuterii może wywołać radosny błysk w oku niemal każdej kobiety, o czym w sposób szczególny warto pamiętać w dniu ich święta! :)

 

Wszystkim Paniom życzymy, by każdy dzień w roku był dla nich małym Dniem Kobiet! :)

Podziel się: