Salony jubilerskie Briju Lublin. Biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne

Salony jubilerskie Briju od wtorku 4 maja są otwarte i funkcjonują zgodnie z wszelkimi wytycznymi zdrowotnymi

Nasze salony jubilerskie od wtorku 4 maja są otwarte, przy zachowaniu najwyższych norm, związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pracownicy pracują w maseczkach oraz poddają się regularnie mierzeniu temperatury ciała, a powierzchnia salonów jest codziennie dokładnie dezynfekowana. Pilnujemy także norm ilości Klientów, przebywających jednocześnie w salonie oraz zachowania odstępów pomiędzy nimi. Zapraszamy na zakupy biżuterii i zegarków do salonów Briju.

Salony jubilerskie Briju w Lublinie

ZAPRASZAMY DO SALONÓW JUBILERSKICH W LUBLINIE

Odwiedź nasze salony w Lublinie lub zamów online i odbierz bezpłatnie zakupy w wybranym salonie. Jubilerzy Briju w Lublinie to bogata oferta złotej i srebrnej biżuterii, w tym obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Lubelskie salony Briju to także miła, przyjazna obsługa, która chętnie doradzi i pomoże w wyborze biżuterii na każdą okazję, także na prezent.

OBRĄCZKI, PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE W LUBLINIE? WYBIERZ BRIJU!

Jubiler Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Otwarci na inspiracje tworzymy biżuterię o charakterystycznym dla marki Briju wzornictwie, zadowalając tym samym nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

Odwiedź salony jubilerskie Briju w Lublinie

Lublin, Galeria Orkana

sprawdź szczegóły

Salon Briju Lublin, Galeria Orkana

Lublin, Galeria Olimp

sprawdź szczegóły

Salon Briju Lublin, Galeria Olimp

 

Zobacz ofertę salonów jubilerskich Briju w Lublinie:

JUBILERZY BRIJU W LUBLINIE TO WIĘCEJ NIŻ BIŻUTERIA. POLECAMY RÓWNIEŻ:

Poznaj świat Briju
Zegarki DiMONT
Zegarki Zoya