Koszty i czas dostawy

Wszystkie  zamówienia złożone w sklepie Briju.pl na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej TNT. Wysyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony czas realizacji zamówienia, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczony jest najdłuższy z terminów wysyłki.
Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Koszt przesyłki na terenie Polski to kwota 30 złotych za przesyłki o wartości produktów na kwotę do 100 złotych. Pozostałe przesyłki o wartości produktów powyżej 100 złotych realizowane będą na nasz koszt. Ceny wysyłek zagranicznych uzależnione są od strefy (położenia) danego kraju i kształtują się od 60zł do 500zł, niezależnie od kwoty zamówienia.

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Płatności zazwyczaj księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Odbiór osobisty w  Salonie

Zamówienia realizowane przez www.briju.pl - możesz za darmo odbierać w Salonach Briju - http://www.briju.pl/salony-briju.

Warunki odbioru zamówienia w Salonie:

- zamówienie musi być wcześniej opłacone przelewem zwykłym lub Przelewem online  - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl

-  informację o miejscu odbioru należy umieścić podczas składania zmówienia w pozycji „Uwagi”.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail z informacja w jakim dniu zamówienie będzie w Salonie.

Podczas odbioru zamówienia pracownicy mogą prosić o okazanie dokumentu tożsamości i podanie nr zamówienia. 

Odbiór osobisty w Salonie może wydłużyć czas realizacji zamówienia o kolejne 3 dni robocze.