Blog

08 / 07 / 2018

Kolekcja Nano Gold

 

Kolorowe nano kryształy powracają z jeszcze większym blaskiem!

Tym razem te wyjątkowe kamienie wystąpiły w towarzystwie złota, by czarować i zachwycać jeszcze bardziej! Wyjątkowa feria barw, bogactwo i różnorodność mieniących się kryształów otoczonych szlachetnym blaskiem kruszcu to połączenie, które nie może się nie sprawdzić!

 

Kolekcja Nano Gold to kontynuacja dla wprowadzonej wiosną kolekcji NANO https://www.briju.pl/kolekcje/nano. Charakterystyka kamieni Nano została  przyblizona tu.

Cechą charakterystyczną kolekcji jest prostota oprawy. Kruszec w postaci złota ma być tylko dodatkiem podkreślajacym magię kryształow Nano. Minimalistyczna oprawa kamieni podkreśla ich wyjatkowy charakter. 

W skład kolekcji wchodzą  lśniace kamienie oprawione w białe, różowe lub żółte złoto dobrane w komplety składające się z pierścionka, kolczyków i zawieszki. 

Jest to kolekcja dla kobiet ceniących sobie wysoką jakość. Delikatne wyroby wykonane z pełną starannością i dbałością o każdy detal. Oprawa, która idealnie podkreśla krystaliczny połysk sprawia, że z pozoru "zwykły pierścionek" nie pozwala oderwac od siebie wzroku. 

Cała kolekcja Nano Gold dostępna jest tu: https://www.briju.pl/kolekcje/nano-gold

 

Podziel się: