Blog

01 / 17 / 2020

KARTA PODARUNKOWA BRIJU – PIĘKNO INDYWIDUALNIE DOPASOWANE

Karta Podarunkowa Briju to prezent, dzięki któremu możemy obdarować wszystkich najbliższych idealnie dopasowanym blaskiem biżuterii Briju.

Zakup biżuterii jest dla wielu osób bez wątpienia najlepszym, lecz często też dość trudnym wyborem. Warto zwrócić uwagę, by była ona zgodna z unikalnym charakterem i gustem obdarowanej nią osoby.

Często bardzo prozaicznym dylematem, utrudniającym zakup wymarzonego prezentu staje się nie tylko wybór pomiędzy np. bransoletką a kolczykami, ale też niepewność związana z doborem odpowiedniego rozmiaru pierścionka, czy też długości łańcuszka. Dzięki karcie podarunkowej mamy możliwość oddania przyjemności wyboru biżuterii w ręce obdarowanej osoby bez niepokoju o to, czy wybór ten będzie trafiony.

Warto podkreślić, że Karta Podarunkowa Briju to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla Pań, gdyż w ofercie naszej marki znajduje się również bogaty wybór biżuterii męskiej oraz zegarków.

Kartę podarunkową możemy nabyć za dowolną kwotę –  zaczynając już od 50 zł. Atutem karty jest niewątpliwie możliwość wielokrotnych zakupów, aż do całkowitego wykorzystania wszystkich środków. Obdarowana osoba może natomiast w każdej chwili wygodnie sprawdzić zarówno ilość swoich środków na karcie, jak i jej datę ważności na specjalnie dedykowanej do tego stronie: kp.briju.pl

Karty podarunkowe dostępne są również w sklepie internetowym: https://www.briju.pl/bizuteria/karty-podarunkowe

Podaruj blask w czystej postaci – podaruj Kartę Podarunkową Briju!

Podziel się: