Jubiler Łódź. Briju.pl sklep z biżuterią / Briju
Tryb offline

Sklep internetowy Briju.pl

ŁÓDŹ. SZUKASZ JUBILERA? - BRIJU, JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH SIECI JUBILERSKICH W POLSCE

Briju to marka jednej z największych w Polsce sieci salonów jubilerskich - w całej Polsce mamy ich już ponad 70, zarówno w dużych miastach, jak i tych mniejszych. Jesteśmy też największym producentem biżuterii w naszej części Europy. Tworzymy własne, autorskie kolekcje biżuterii złotej i srebrnej, z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Odkryj świat Briju i znajdź z nami swój styl na Briju.pl!

JUBILER ŁÓDŹ - DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ NA BRIJU.PL?

JUBILER ŁÓDŹ. WYBIERZ SKLEP INTERNETOWY BRIJU!

Zamówienia z miasta Łódź realizujemy poprzez nasz sklep internetowy Briju.pl. Ogromna oferta złotych i srebrnych wyrobów jubilerskich daje nam pewność, że znajdziesz u nas biżuterię wyjątkową, stworzoną wprost dla Ciebie. Gwarantujemy jakość naszej biżuterii, dając Ci aż 60 dni na bezpłatny zwrot. Na Twoje pytania czekają nasi specjaliści, dostępni przez telefon, email czy wiadomości na Facebooku. Miła, przyjazna obsługa chętnie doradzi i pomoże w wyborze biżuterii na każdą okazję, także na prezent. Darmowa dostawa dostępna jest już od wartości zamówienia, przekraczającej 100 zł.

KUP ONLINE W ŁODZI, ODBIERZ BEZ OPŁAT W NASZYM SALONIE STACJONARNYM W RZGOWIE

Skorzystanie z usług jubilera Briju online daje Ci także możliwość odebrania zamówienia złożonego w sklepie internetowym - w dowolnym naszym salonie stacjonarnym. Dla miasta Łódź najbliższy salon jubilerski Briju znajduje się niedaleko - w Rzgowie. Zamawiając przez internet z obszaru Łodzi, masz wygodną możliwość odebrania zamówionej przez internet biżuterii w salonie stacjonarnym - całkowicie bezpłatnie. Tam też możesz dokonać ewentualnego zwrotu (w terminie aż 60 dni dla zamówień składanych w sklepie internetowym Briju.pl) lub reklamacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ I KUPUJ... JESZCZE TANIEJ!

Jubilerski świat Briju to także świat naszych stałych Klientów. Klientów, których premiujemy dodatkowymi rabatami, specjalnymi ofertami i przedpremierowymi okazjami. Dołącz do grona naszych Przyjaciół - zainstaluj aplikację mobilną Briju i kupuj wyjątkowe wyroby jubilerskie w Łodzi z własnym, indywidualnym rabatem - już od pierwszego zamówienia! Sprawdź swoje korzyści - dołącz do naszego programu lojalnościowego Briju Jeszcze Więcej Blasku. Aplikacja rejestruje wszystkie Twoje zakupy w salonach stacjonarnych i sklepie internetowym Briju.pl - nie potrzebujesz trzymać paragonów czy faktur zakupu - do załatwienia ewentualnych zwrotów czy reklamacji wystarczy Ci nasza aplikacja mobilna! Jubiler Łódź - kup biżuterię na Briju.pl z naszą aplikacją mobilną - dodatkowe korzyści i bezpieczeństwo transakcji masz gwarantowane!

OBRĄCZKI, PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE W ŁODZI? WYBIERZ BRIJU.PL!

Jubiler Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Otwarci na inspiracje tworzymy biżuterię o charakterystycznym dla marki Briju wzornictwie, zadowalając tym samym nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Jubiler Łódź? Jest Briju.pl!

newsletter

dołącz do nas