Blog

01 / 22 / 2020

Jaką biżuterię wybrać na Walentynki ?

 

Każdego roku w połowie lutego wszystkie zakochane serca biją szybciej, Walentynki to wyjatkowy dzień, w którym chcemy obdarować ukochaną osobę wyjątkowym prezentem. Idealnym upominkiem  zarówno dla kobiety jak i mężczyzny jest biżuteria lub zegarek. 

Decydując się na biżuterię mamy bardzo szeroki wachlarz do wyboru: kolczyki, pierścionki, zawieszki, naszyjniki z różnego rodzaju kruszczów: złota, srebra, stali szlachetnej. 

Alternatywą dla biżuterii są zegarki. Decydując się na zakup zegarka jako prezentu Walentynkowego mamy możliwość wyboru: zegarka na pasku, zegarka na bransolecie, zegarka klasycznego lub zegarka fashion ...

 

 

Bizuteria damska 

Każda kobieta lubi być obdarowywana przez ukochanego, najczęstszym prezentem Walentynkowym dla kobiet jest biżuteria. Wybór jest bardzo szeroki, pierwszym i najuniwersalniejszym prezentem jest bransoletka złota lub srebrna. Bransoletka jest bardzo "wdzięcznym" prezentem, ponieważ obdarowana nie musi ograniczać sie do noszenia tylko jednej sztuki. Jesli kobieta posiada kilka bransoletek, które juz nosi, warto przy wyborze zwrócic uwagę na to, by prezent w naturalny sposób wkomponował się w posiadaną już kolekcję bransoletek, aktualnie bardzo modnym trendem jest noszenie kilku modeli razem. 

Biżuteria męska 

W przypadku Walentynkowego prezentu dla mężczyzny, biżuteria nie jest pierwszą rzeczą jaka przychodzi na myśl- jest to błąd. Dobrana indywidualnie do charakteru mężczyzny, może być wyjątkowym prezentem. Wbrew pozorom mamy tu szeroki wybór: męskie bransoletki, zawieszki, łańcuszki męskie. Cech indywidualnych każdemu przedmiotowi nadaje grawer- męska biżuteria charakteryzuje się tym, że bardzo często posiada wystarczające miejsce na grawer. Warto skorzystać z tej możliwości.

Zegarki damskie 

Alternatywą dla biżuterii są zegarki, modny zegarek zawsze będzie trafionym prezentem. Zegarki marki Zoya wydają się być idealnym wyborem. W kolekcji znajdziemy różne kolory tacz, zegarki klasyczne, zegarki na bransolecie, zegarki na pasku, koperty okrągłe oraz prostokątne. Wręczając zegarek jako prezent można udowodnić partnerce, jak dobrze znamy ją i jej gust. Dodatkowym atutem zegarków Zoya jest różowe opakowanie, idealne na Walentynki. 

Zegarki męskie

Decydując się na wybór zegarka męskiego na prezent walentynkowy, ważne jest aby dopasować zegarek do stylu i charakteru naszego partnera. Kolekcja zegarków DiMont będzie odpowiednia zarówno dla młodego energicznego mężczyzny, jak dojrzałego eleganckiego mężczyzny. Wybór zegarków jest szeroki, istotne jest określenie jakie będą potrzeby naszego mężczyzny czy zegarek będzie potrzebny podczas spotkań biznesowych, czy może podczas spotkań z przyjaciółmi. 

Podziel się: