Blog

01 / 15 / 2019

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Wszystkie Babcie, jak i Dziadkowie nie bez przyczyny słyną z dobroduszności i nieustannej chęci dzielenia się wszystkim, co mogą zaoferować swoim najbliższym. Dlatego podczas ich święta warto pamiętać, aby w sposób szczególny podziękować im za oferowane przez nich rodzinne ciepło i radość, którymi tak chętnie dzielą się z innymi pomimo upływających lat.

Wspaniałe upominki dla wszystkich Babć oraz Dziadków znaleźć można w ofercie biżuterii i zegarków Briju. Zarówno dla dojrzałych pań, jak i panów doskonałą propozycją będą klasyczne zegarki wielu światowych marek, dostępnych w salonach stacjonarnych oraz w e-sklepie. Połączenie eleganckiego i ponadczasowego designu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że obdarowane osoby otrzymają prezent odpowiadający ich ulubionej stylistyce, a jednocześnie będą miały okazję do tego, by podążać z duchem czasu w aspekcie mody i technologii.

Dla pań ciekawym wyborem będą broszki, spośród których w ofercie Briju wyróżnia się model, stanowiący połączenie lśniącego srebra oraz bursztynów w rozmaitych połączeniach. Wspaniałym pomysłem będzie również wybór biżuterii z kolekcji Nano Gold, której elementy stanowią wyjątkowe połączenie złota w różnych kolorach z zachwycającymi barwami przyciągających wzrok kamieni. Elementem, który docenią wszystkie panie, dla których kluczowa jest ponadczasowa elegancja są perły. Dostępne w Briju kolczyki, zawieszki, czy pierścionki z perłami to również wspaniała propozycja dla każdej eleganckiej damy. Ponadczasowym wyborem będzie także złoty pierścionek z onyksem, zachwycający wyjątkowo stylowym wzrornictwem.

Wybierając z kolei upominek dla dziadka, warto wziąć pod uwagę nowoczesne i stylowe akcesoria – takie jak srebrny brelok, który przyozdabia subtelny lapis lazuli, czy wykonany ze srebra lub stali szlachetnej klips na banknoty. Ciekawą propozycję stanowi również kolekcja spinek do mankietów, których nowoczesna stylistyka nawiązuje jednocześnie do kanonów współczesnej elegancji, dzięki czemu z pewnością przypadną one do gustu nawet najbardziej eleganckich panów, dodając ich stylizacjom nowoczesnego charakteru. Warto bowiem podkreślić, że coraz częściej osoby dojrzałe sięgają po nowoczesne rozwiązania – także w aspekcie mody.

Podziel się: