Blog

01 / 17 / 2020

DiMont – SKRACAMY DYSTANS POMIĘDZY LUKSUSEM, A CODZIENNOŚCIĄ

 

Człowiek ma tendencję do marzeń o rzeczach luksusowych, pięknych i jakościowych. Lubimy śledzić aktualne trendy w modzie czy technice w poszukiwaniu produktów spełniających nasze oczekiwania, produktów idealnych. Często zdarza się jednak, że cena stanowi skuteczną zaporę przed ich zakupem.

Marka DiMont udowadnia, że moda nie musi być kosztowna, pokazuje jak można korzystać z najnowszych trendów mody w sposób osiągalny dla każdego.

 

W DiMoncie nieustannie śledzimy światowe trendy w modzie, zarówno wśród najlepszych projektantów, jak i wśród stylów ulicznych, casualowych. Wiedząc czego potrzebuje i poszukuje współczesny konsument mamy możliwość zaproponowania najbardziej aktualnych wzorów zegarków w bardzo atrakcyjnej cenie. W marce DiMont nieustannie skracamy dystans między luksusem, a codziennością. Projektujemy zegarki uwzględniając najciekawsze wzory oraz bestsellery rynku fashion. Każdy model odzwierciedla określony trend i przedstawia go w optymalnej formie. Forma to jednak nie wszystko. Liczy się także wykorzystanie technologii, które zapewnią zegarkom wieloletnie działanie oraz wyjątkową jakość i użyteczność.

Najważniejsze atuty

  • Koperty oraz bransolety wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej. Stal ta nie tylko stanowi „pancerz” dla mechanizmu ale odpowiednio zdobiona lub wykończona nadaje zegarkowi dodatkowej elegancji i piękna
  • PVD, czyli bardzo wytrzymała technologia barwienia i utwardzania kopert oraz bransolet w zegarkach
  • Utwardzane szkła mineralne - posiadające twardość stali, wytrzymałe ale i wygodne w serwisowaniu
  • W wybranych modelach zastosowano niezwykle trudne do zarysowania szkło szafirowe
  • Wysokiej jakości mechanizmy wiodących japońskich producentów: Seiko i Myiota
  • Mechanizmy z wieloma funkcjami: faz księżyca, multi daty oraz pojedynczego datownika, chronografu, a nawet retrograde.
  • Paski wykonane z wysokogatunkowej skóry, odpowiednio zaimpregnowanej oraz przygotowanej. Ważne są też jej walory wizualne, dlatego korzystamy wyłącznie z usług renomowanych dostawców
  • Znając kobiece upodobania, do zdobienia damskich linii zegarków wykorzystywana jest też masa perłowa oraz cyrkonie, co dodaje im subtelnej elegancji oraz jubilerskiego akcentu

Jak zadbamy o Twój zegarek? 

Nawet najbardziej starannie przygotowane i zrobione rzeczy wymagają opieki i serwisowania, dlatego też do tematu wsparcia serwisowego podchodzimy w DiMoncie z odpowiednią troską.

Każdy z zegarków posiada międzynarodową, 24 - miesięczną gwarancję producenta. Ponadto wszelkie prace serwisowe wykonujemy wedle norm jakościowych, cechujących najbardziej uznane marki zegarkowe.

Każde zgłoszenie rozpatrujemy z należyta uwagą, pragnąć zapewnić szybkie wsparcie i pomoc.

Bo najlepsze miejsce dla zegarka DiMont - to Twój nadgarstek.

 

Podziel się: