Blog

10 / 30 / 2019

Czym jest Zoya ?

ZOYA - Filozofia zamknięta w zegarku, który jest talizmanem

Pomimo licznych przeciwności losu, każda z nas próbuje rozegrać życie najlepiej jak potrafi. Musimy być aktywne aby sprostać wymaganiom, które stawia przed nami codzienność. Musimy znaleźć w sobie olbrzymie pokłady sił, aby walczyć o dobro bliskich, czasem zapominając o swoim. Musimy zachować ludzką twarz emanując ciepłem, zrozumieniem oraz sympatią dla osób, które nas otaczają. Jednocześnie chcemy cieszyć się z życia i tego, co nas w nim spotyka, nie wiedząc co jeszcze przyniesie nam los. W końcu, nie możemy zapominać o tym, że życie jest podróżą, w której każdą minutę trzeba wykorzystać jak najlepiej. Połączenie symboli oddalonych od siebie kultur i mistycyzmu pozwoliło nam stworzyć filozofię idealną dla nas, kobiet zamierzających przejść przez życie zdecydowanym krokiem i chcących czerpać z niego radość.

Filozofię tę nazwałyśmy ZOYA - jest to połączenie greckiego imienia Zoe, które symbolizuje życie oraz chińskiego Yang, który symbolizować ma siłę, aktywność, radość oraz ciepło.

Wszystkie te znaczenia zamknęłyśmy w czarnym liściu, przez wielu nazywanych pikiem. Ten charakterystyczny znak jest symbolem czasu i naszej podróży przez życie, w której musimy wyciągać kolejne atuty naszej osobowości, niczym karty z talii

Zegarek ZOYA ma przypominać, za każdym razem kiedy spojrzysz na nadgarstek, jak silną kobietą jesteś oraz to, że tylko Ty rozgrywasz swoje życie, decydując z której karty i kiedy skorzystasz.

ZOYA dodaje pewności siebie, dodaje nam siły w trudnych chwilach i pozwala zatrzymać w pamięci te radosne na dłużej.

ZOYA to filozofia silnej kobiety, stworzona przez kobiety, dla kobiet.

ZOYA to TY!

W filozofii ZOYA każdy kolor znajduje swoje przełożenie na atuty naszej osobowości, wybierz ten, który najlepiej określa Twoją.

Baw się kolorami, dobierając odpowiedni  zegarek -talizman do sytuacji.

Pamiętaj, że to Ty rozdajesz karty!

 Zegarek Złoty (żółty/różowy) – idealny dla kobiety pragnącej wyznaczać sobie cele i dążącej do ich zrealizowania

 Zegarek Srebrny - oznacza kobietę waleczną, honorową, pragnącą nieść pomoc

 Zegarek Błękitny/granatowy – oznacza kobietę pewną siebie, nastawioną na sukces, jednocześnie lojalną wobec swojego otoczenia

Zegarek Zielony - dla kobiety, która pragnie harmonii w życiu, kobiety przepełnionej nadzieją, ceniącej sobie wolność

Zegarek Bordowy – symbolizuje kobietę pełną wigoru i siły, posiadającą niesamowitą energię i pokłady miłości

Zegarek Czarny - przypisany do kobiet rzetelnych posiadających silną wolę oraz samodyscyplinę

 

Czy ZOYA jest dla mnie?

Jesteś silną kobietą, która chce walczyć o dobro swoje i bliskich? Zdeterminowaną do działania?

Chcesz rozdawać karty w swoim życiu, a nie być tylko jego częścią? Chcesz czerpać radość z tego w jaki sposób je przeżywasz?

Odpowiedź jest prosta : „Oczywiście!”

Każda z nas tego chce!

Talizman, który znajdzie się na Twoim nadgarstku, za każdym razem kiedy na niego spojrzysz, będzie przypominał o codziennych priorytetach i celach, które przed sobą postawiłaś oraz o sile jaką masz w sobie.

Podziel się: