Blog

01 / 17 / 2020

BRIJU LADIES GOLF TOUR 2019

W tym roku marka Briju po raz kolejny miała zaszczyt patronować niezwykłym zmaganiom wyjątkowych zawodniczek na polach golfowych całej Polski jako sponsor tytularny cyklu turniejów Briju Ladies Golf Tour.

Poza wielki emocjami jakich dostarcza sama gra i niezwykłą radością ze zdobywania kolejnych punktów w tegorocznej edycji dodaliśmy turniejom jeszcze więcej blasku w nieco inny sposób.

Ceniona w golfie doskonała precyzja, skupienie i niezwykła perfekcja zostały też odzwierciedlone w zaprojektowanej przez nas, unikatowej kolekcji biżuterii golfowej, której oficjalna premiera miała miejsce podczas finału turniejów Briju Ladies Golf Tour na przepięknym, mazurskim polu golfowym Mazury Golf & Country Club.

Kolekcja ta składa się z dwóch kompletów w skład których wchodzi naszyjnik i kolczyki wykonane z różowego i białego złota lub żółtego złota i pereł, stworzonych z dbałością o najdrobniejsze detale.

Wszystkim uczestniczkom turniejów Briju Ladies Golf Tour serdecznie gratulujemy nie tylko wygranych, ale przede wszystkim wytrwałych i niesamowitych zmagań podczas każdej z rozgrywek. Cieszmy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju tak pięknej dyscypliny jaką jest golf kobiet, ponieważ poza polem golfowym to też kobietom, w ich codziennych sytuacjach chcemy dodawać jeszcze więcej pewności siebie i wydobywać z nich jeszcze więcej blasku.

Gorąco kibicujemy wszystkim Paniom i z dumą i pasją wspieramy promocję golfa kobiecego w Polsce!

Podziel się: