Briju Illumini

Kolekcja Illumini jest propozycją Briju skierowaną specjalnie do najmłodszych amatorek błyskotek. Zachwyca ona mnogością wzorów bransoletek, kolczyków oraz zawieszek, które mogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, małych wielbicielek biżuterii. Z całą pewnością do gustu wielu młodych dam przypadną wzory proste i skromne, jednocześnie podkreślające dziecięcą beztroskę i delikatność – takie jak motywy serduszek i kwiatków; ukazane zarówno jako samodzielne kompozycje, jak i występujące w połączeniu z innymi wzorami.

Nasza kolekcja dziecięca charakteryzuje się pięknym, subtelnym wzornictwem, zachowaniem stosownych proporcji, a także harmonią zastosowanych rozwiązań. Wśród wzorów, jakie Briju proponuje najmłodszym, oprócz wspomnianych wcześniej klasycznych wzorów występuje także wiele innych, mniej oczywistych motywów które można w dowolny sposób dopasować do dziecięcych gustów. Pośród nich znaleźć można między innymi wizerunek delfinów, misiów, biedronek, a nawet… jednorożców! Bardzo oryginalnym pomysłem są także ponadczasowe, baśniowe postaci, jak na przykład Czerwony Kapturek w formie kolczyków, czy też trójwymiarowa zawieszka w kształcie ananasa.

Propozycje z kolekcji Illumini mogą być również wyrazem zainteresowań muzycznych (jak choćby kolczyki z motywem kluczy wiolinowych, czy też nutek), a także podkreślać zamiłowanie do dziewczęcej elegancji (czego przykładem może być klasyczna złota zawieszka, mieniąca się barwami masy perłowej). Coś dla siebie znajdą także wielbicielki kolorów, które z wielu wzorów z różnobarwnych kamieni mogą tworzyć bardzo ciekawe i kolorowe komplety biżuterii.

Wiele z propozycji dziecięcej kolekcji Briju występuje zarówno w wersji złotej, jak i srebrnej, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości wyboru najpiękniejszego i jednocześnie najbardziej gustownego rozwiązania dla najmłodszych. Warto podkreślić, że Illumini to doskonały pomysł na prezent na urodziny, Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, a także z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wybór biżuterii ze wspomnianej kolekcji to gwarancja pięknej pamiątki na długie lata – dzięki unikatowemu wzornictwu oraz najwyższej jakości wykonaniu.