Briju Diamonds

Łączące Was uczucie trwa kilka lat, a Ty z dnia na dzień nabierasz coraz większej pewności, że to ta jedyna. Oboje jesteście tradycjonalistami, dlatego doskonale zdajesz sobie sprawę, że oświadczyny będą dla Was niezwykle wzruszającym, ale też przełomowym momentem wspólnego życia. Oczywiście jak każdy mężczyzna na myśl o przyklęknięciu przed damą swojego serca stresujesz się, ale zanim do tego dojdzie, musisz wyposażyć się w przedmiot, który narzeczony zakłada na palec ukochanej po otrzymaniu twierdzącej odpowiedzi na to szczególne pytanie. Martwisz się, że budżet jaki chcesz przeznaczyć nie będzie wystarczający? Briju posiada szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych- przyszły Pan Młody może zakupić ekskluzywny model za kilkadziesiąt tysięcy złotych lub tani pierścionek zaręczynowy  przeznaczony dla klientów zmniejszym budżetem.

Szczególny dowód miłości

Pierścionki zaręczynowe  są szczególnym dowodem miłości. Pierścień wykonany z wysokiej próby kruszcu, najlepiej z dodatkiem szlachetnych kamieni to przedmiot, o którym marzy każda narzeczona. Przede wszystkim jest to dla niej dowód tego intymnego, łączącego Was uczucia. Ponadto misterna ozdoba jest doskonałym dodatkiem do każdego stroju, a odpowiednio dobrany model z kolekcji SIMPLE można w przyszłości nosić na jednym palcu razem z obrączką. Kobieta, gdy tylko napotka wzrokiem zaręczynowy podarunek na swoim palcu, wraca myślami do ukochanej osoby, na której miłość i wsparcie zawsze może liczyć. Dlatego warto kupić biżuterię najwyższej klasy. Wszystkie produkty Briju, również tanie pierścionki zaręczynowe, wykonane są z próby złota 585, zwieńczone są  kamieniem  naturalnym- najczęściej brylantem, te dwa parametry zapewniają maksymalna trwałość pierścionka zaręczynowego .  

Kolekcje dedykowane na zaręczyny

Wybór i rozstrzał cenowy  jest naprawdę szeroki. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia oraz preferencje wybranki serca. Ważne jest to, czy wybranka preferuje tradycyjne modele czego przykładem jest kolekcja SIMPLE.  Czy może jej marzeniem jest najczęściej wybierany pierścionek zaręczynowy czyli AMAZING- model,  w którym brylant w subtelny sposób ukryty jest w sercu z białego złota. Niezwykle elegancko prezentują się wyroby całe z białego złota, znajdziemy je również w kolekcji SIMPLE  i AMAZING. Wspomniane kolekcje posiadają modele w różnych zakresach cenowych. Znajdziemy tam różnorodne oferty cenowe od tych przekraczających wartość auta- aż do tanich pierścionków zaręczynowych. Cechą charakterystyczną jest to, że wszystkie pierścionki wyglądają identycznie- jedynie różną się wielkością kamienia od brylantu o wielkości 0,02ct aż do modeli z brylantami o masie 1 ct, lub większymi wykonanymi na indywidualne zamówienie.