Briju Crisscut

Diamenty Crisscut wydobywają z tych kamieni idealny połysk dający im wyjątkową głębię i niepowtarzalną jakość.

109-ściankowy szlif, zamiast popularnego 58-fasetwego szlifu okrągłych brylantów kreuje diamenty najwyższej jakości, które promienieją niezrównanym blaskiem.


 

Dzięki pasji i wytrwałości, projektanci Briju tworzą oprawy rozświetlające diamenty, oprawy, które delikatnie otulają kamień, a jednocześnie mocują go pewnie i stabilnie. Proporcje naszej biżuterii są przemyślane i wyważone. Każdy kształt  produktów  Briju zaprojektowany został ze świadomością, że interesuje nas tylko niepowtarzalny styl i harmonijne piękno. A to właśnie sprawia, że tworzona przez Briju biżuteria z diamentami Crisscut jest atrakcyjna i pożądana.

Dlaczego diamenty Crisscut są tak wyjątkowe?

Kiedy porównamy diament o szlifie brylantowym z diamentem Crisscut różnica jest natychmiast widoczna. Brylant ma szare pola i „okna”, które zmniejszają połysk, podczas gdy szlif Crisscut wydobywa z kamieni optymalną brylancję (skrzenie się i odbicia promieni świetlnych). Crisscut jako unikatowy, opatentowany zestaw faset daje kamieniom życie i głębokość ognia, maksymalne rozproszenie światła, blask o dwie klasy wyższy niż w rzeczywistości i niepowtarzalną jasność. Diamenty Crisscut nie pochodzą z obszarów objętych konfliktem czy też miejsc zamieszanych w nielegalny handel brylantami. Blask diamentów Crisscut wzmacnia odpowiednio dobrana i przemyślana oprawa. BRIJU dba o wysoką jakość i utrzymuje wysokie standardy na każdym etapie wytwarzania biżuterii: począwszy od fazy projektowania, poprzez dobór odpowiednie jakości kruszcu, jego obróbkę, aż po proces osadzania kamieni i kontrolę jakości gotowego wyrobu… W efekcie uzyskujemy niepowtarzalny produkt pełen piękna i pasji.

 

Kolekcja  dostępna jest w Salonach stacjonarnych oraz https://www.briju.pl/kolekcje/crisscut