Blog

02 / 08 / 2019

Biżuteria – najpiękniejszy upominek na Walentynki

Walentynki to doskonała okazja do tego, aby w szczególny sposób obdarować ukochaną osobę i spełnić jej najskrytsze marzenia. Jednym z prezentów (naszym zdaniem idealnym) może stać się odpowiednio dobrana biżuteria. W ofercie sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych Briju znaleźć możecie niezliczoną ilość propozycji na tę okazję.

Najbardziej klasycznym i ponadczasowym prezentem z okazji Dnia Zakochanych jest oczywiście pierścionek. Doskonałym (już nieco bardziej ekskluzywnym) dodatkiem do niego może stać się dodatkowy brylant, którego blask podkreśla w szczególny sposób wyjątkowa oprawa z żółtego, białego, a nawet różowego złota.

Pierścionki znajdujące się w ofercie Briju wyróżniają się unikatową stylistyką, co sprawia, że stają się one idealnym wyborem nie tylko na prezent walentynkowy. W ten wyjątkowy dzień mogą one stanowić również wspaniałą propozycję na zaręczyny. Decyzja połączenia tych dwóch okazji może uczynić tegoroczne walentynki niezapomnianymi dla przyszłej Pary Młodej . Doświadczanie podpowiada nam, że perfekcyjnym wyborem może stać pierścionek z kolekcji Amazing, który poza idealnym blaskiem brylantu wyróżnia się wpisanym w kształt oprawy sercem, co w szczególny sposób podkreśla jego miłosną symbolikę.

Odchodząc na chwilę od segmentu pierścionków prezentem, który z równym efektem może wywołać uśmiech na twarzy ukochanej osoby mogą być także kolczyki, naszyjniki oraz zawieszki, których charakter, ze względu na bogatą ofertę wzorów, styli i kolorów, dopasować można z łatwością do niemal każdych, nawet najbardziej wymagających upodobań. Ciekawą propozycję stanowią też komplety. Z naszej strony propozycją idealną na Walentynki jest srebrny pierścionek z sercem, którego doskonałym dopełnieniem stać się mogą kolczyki oraz zawieszka z tym samym motywem. Komplet taki w wersji czerwonej i niebieskiej znaleźć możecie w kolekcji Nano Silver.

Innymi, bardzo tematycznymi podarunkami, wpisującymi się w unikalny klimat Walentynek jest np. złota zawieszka z ozdobnym napisem „Love”, który wpisany jest w motyw wysadzanego cyrkoniami serca, jak również kolekcja Beads by Briju. Jej wyjątkowość polega na możliwości skomponowania bransoletki odpowiadającej zainteresowaniom i osobowości ukochanej osoby. Jest także świetną bazą do dalszego powiększania kolekcji.

Mnogość wzorów, materiałów, odcieni oraz akcentów w ofercie Briju bez wątpienia spełni oczekiwania każdej kobiety, dodając jej wyjątkowego blasku i wywołując radość i uśmiech na twarzy.

 
Podziel się: