100-lecie firmy Briju. Nummus - edycja limitowana / Briju
Tryb offline

100-lecie firmy Briju. Nummus - edycja limitowana

100-lecie firmy Briju

ZABIERZEMY CIĘ W PODRÓŻ PEŁNĄ HISTORII I PASJI

Zapraszamy was w niezwykłą podróż… Będzie to podróż w czasie, a cofniemy się w niej aż do 1920 roku. Właśnie wtedy, dokładnie 100 lat temu, w niewielkim zakładzie złotniczym w pierwszej stolicy Polski miała swój początek niezwykła historia... To niezapomniana wędrówka ścieżkami ze złota, diamentów i kolorowych kamieni. Nie ma w niej magicznych istot i czarów, ale są wyjątkowi ludzie, których magiczną siłą jest talent, wytrwałość i ich wyjątkowa praca. To podróż obfitująca w liczne wyzwania i niejedną pasjonującą przygodę, opowieść o pasji, miłości, przyjaźni i o ludziach – o niezwykłych chwilach ich życia, szczególnych momentach, ważnych wydarzeniach, o ich uśmiechach, radościach i wspomnieniach. To historia, którą napisaliście razem z nami. To dzięki Wam tworzymy produkt, który staje się symbolem najpiękniejszych chwil.

Dziękujemy, że już tyle lat jesteście z nami.
Jesteśmy zaszczyceni mogąc gościć was tak, jak Wy gościcie nas w ważnych momentach Waszego życia.

Jubileuszowy komplet

Jubileuszowy komplet

URODZINOWA, LIMITOWANA BIŻUTERIA Z MONETKAMI

Nasze 100. urodziny postanowiliśmy uczcić jubileuszowym kompletem biżuterii, z sygnowanych monet, który jest dla nas symbolem długoletnich wartości, niezwykłej historii i podkreśleniem polskości naszej marki połączonych z wielką jubilerską pasją.

Limitowana edycja kolekcji Nummus to komplet biżuterii oksydowanej, składający się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków. Numerowana edycja jest wyjątkowym dziełem mistrzów jubilerskich z Gniezna - począwszy od projektu do produkcji została stworzona przez pracowników firmy Briju. Każda sztuka biżuterii posiada blaszkę z numerem limitacji. Monety, użyte w limitacji, wzorowane są na autentycznych monetach o nominałach 1 złoty z 1929 roku oraz 20 groszy z 1923 roku.

KOLEKCJA NUMMUS - TYLKO 100 SZTUK, KAŻDA INDYWIDUALNIE NUMEROWANA!

Biżuteria z polskimi monetami z kolekcji Nummus w wersji limitowanej dostępna jest w krótkiej, wyjątkowej i unikalnej serii 100 egzemplarzy, z których każdy opatrzony jest indywidualnym numerem, umieszczonym przy zapięciu. Biżuteria ta jest więc niemal dosłownie niepowtarzalna i unikatowa. Wykonana z niezwykłą starannością, z dwustronnie wybitymi monetami, będzie pięknie prezentowała się na co dzień, jak i przy wyjątkowych okazjach.

Limitowana edycja biżuterii z okazji 100-lecia Briju

NASZYJNIK

awers

Naszyjnik przód

rewers

Naszyjnik tył

Dwustronny, oksydowany naszyjnik o długości 50 cm z przedłużką umożliwiającą wydłużenie o kolejne 10 cm. Naszyjnik zdobią monety: 1 złoty oraz 20 groszy. Łańcuszek, wykorzystany w tym naszyjniku posiada splot pancerka. Został wykonany w próbie srebra 875

KUP TERAZ

BRANSOLETKA

awers

Bransoletka przód

rewers

Bransoletka tył

Dwustronna, oksydowana bransoletka o długości 17 cm z przedłużką umożliwiającą zwiększenie obwodu o 3 cm. Bransoletkę zdobią monety: 1 złoty oraz 20 groszy. Łańcuszek, wykorzystany w tej bransoletce posiada splot pancerka. Została wykonana w próbie srebra 875

KUP TERAZ

KOLCZYKI

awers

Kolczyki przód

rewers

Kolczyki tył

Dwustronne, oksydowane kolczyki z zapięciem patent zdobią 20 groszówki. Zostały wykonane w próbie srebra 925

KUP TERAZ

newsletter

dołącz do nas