KOSZYK
0 zł

Kariera

BRIJU S.A. lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Sprzedawca - Konsultant
Miejsce pracy: Warszawa
region: mazowieckie

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:
•    Min. 2 letniego doświadczenia w Sprzedaży/Obsłudze klienta
•    Znajomości pakietu MS Office
•    Znajomości języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
•    Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
•    Przyjęcia odpowiedzialności za powierzone mienie
•    Wysokiej kultury osobistej
•    Dyspozycyjności (zakończona edukacja)
•    Umiejętności negocjacji
•    Komunikatywności
•    Zainteresowania modą i stylizacją
•    Mile widziane odbyte szkolenie z zakresu technik sprzedaży
•    Gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela

Opis stanowiska/Predyspozycje:
Do obowiązków Sprzedawcy - Konsultanta należeć będzie:
•    Aktywna sprzedaż oraz doradztwo
•    Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
•    Realizacja założonych planów sprzedaży
•    Obsługa kasy fiskalnej
•    Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę salonu
•    Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy

Oferujemy:
•    Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
•    Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
•    Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
•    Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na e-mail rekrutacja@briju.pl z podaniem nazwy stanowiska i miasta w tytule maila.

W aplikacjach prosimy o zamieszczenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.97)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.